Peržiūrėti krepšelį “Straumann implanto įsriegimas už 540 Eur odontologijos klinikoje Kaune” has been added to your cart.
- 13%
Sviesiaplauke8

Dantų balinimas kabinete tik per 1-1,5 val. už 165 Eur odontologijos klinikoje Kaune

190.00€ 165.00€

Norite saugiai pasipuošti baltesne šypsena? Odontologijos klinikos ,,Prodentas’’ specialistai siūlo saugias, Jūsų poreikius atitinkančias dantų balinimo programas.

Liko tik 2

Produkto kodas: B03 Kategorijos: ,
On sale
0/2 Sold

Aprašymas

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis!

Šio pasiūlymo dėka Jūs:

  • Sutaupysite pinigus ir laiką;
  • Džiaugsitės baltesniais dantimis;
  • Jums bus atlikta saugi ir efektyvi dantų balinimo procedūra.

Patamsėjusiems dantims balinti „Beyond“ sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris pašviesina ne tik danties paviršių, bet ir išvalo šlaką iš vidinės danties struktūros. Balinimas šaltos šviesos lempa trunka 3 ciklus po 10 minučių, kitas laikas yra skiriamas dantenų padengimui apsauginiu geliu. „Beyond“ yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis!

KOKIA DANTŲ BALINIMO KABINETE PROCEDŪRA?

Dantys padengiami balinimo geliu, kuriame yra vandenilio peroksido. Jis, veikiamas šaltos aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spinduliu, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-40 minučių. Dėl Beyond naudojamos specialios šaltos šviesos (cool light) technologijos balinimo procedūros metu minimaliai sukeliamas dantų nervų jautrumas.

Svarbu: siekiant geriausio rezultato, prieš pradedant dantų balinimo procedūras, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Tai padės užtikrinti efektyvesnį ir tolygesnį balinimo rezultatą.

Dantų balinimas, atliekamas prižiūrint specialistui, nekenkia Jūsų dantims, nes jis nekeičia danties struktūros, o tik šviesina jį. Balinimo metu aktyvus komponentas (karbamido peroksidas), esantis balinamojoje medžiagoje, skyla, deguonis patenka į emalį ir skaido spalvotus junginius.

Kupono sąlygos:

  • Galima, esant poreikiui, užsisakyti papildomą balinimo ciklą už 20 Eur.
  • Su šiuo kuponu bus suteikiama 10% nuolaida vienam apsilankymui profesionaliai burnos higienos procedūrai odontologijos klinikoje ,,Prodentas’’.
  • Nuolaidos nesumuojamos.
  • Kuponas galioja tik klinikoje, esančioje Jotvingių g. 13, Kaunas (Šilainiai).
  • Kuponas galioja registruojantis 9-18 val.
  • Visoms procedūroms būtina išankstinė registracija telefonu +370 37 377 778 arba +370 682 62 762.
  • Kuponas galioja 30 dienų nuo pirkimo dienos.