Peržiūrėti krepšelį “Burnos higiena ir dantų balinimo kabinete BlancOne CLICK procedūra už 75 Eur odontologijos klinikoje Kaune” has been added to your cart.
- 37%
Tamsiaplauke15

Dvi vidutinio dydžio plombos su nuskausminimu bei konsultacija už 58 Eur odontologijos klinikoje Kaune

92.00€ 58.00€

Kaip dažnai atidėliojate vizitą pas gydytoją odontologą? Ar dažnai būna taip, kad prisiverčiate nueiti pas gydytoją odontologą tik tada, kai atsiranda problemų su dantimis ar dantenomis? Ar dažnai sakote sau „rytoj“, o atėjus rytojui nukeliate vizitą pas odontologą į „vėliau“? Jeigu šiose situacijose atpažįstate save – šis pasiūlymas kaip tik Jums.

Liko tik 2

Produkto kodas: kuponasT008 Kategorijos: ,
On sale
0/2 Sold

Aprašymas

Ilgametę dantų gydymo patirtį turintys odontologijos specialistai turi pasiūlymų, kurie padės Jums džiaugtis sveikais dantimis už patrauklią kainą!

Šio pasiūlymo dėka Jūs:

  • Sutaupysite pinigus ir laiką;
  • Užsitikrinsite tvarkingą, teisingą lankymosi pas gydytoją odontologą režimą;
  • Būsite ramūs, kad Jūsų dantys sveiki.

Vieno vizito metu mes Jums galime pasiūlyti išsamią gydytojo odontologo konsultaciją ir danties/ų plombavimą (gydymą), atkuriant anatominę formą bei funkciją. Apžiūros metu Jums bus suteikta pilna informacija apie Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, pateikti galimi gydymo variantai ir rekomendacijos ar sudarytas gydymo planas, jeigu to pageidausite.

Odontologijos klinikoje ,,Prodentas’’ teikiamos visos odontologijos paslaugos: nuo burnos higienos, dantų balinimo ir puošimo iki implantavimo, protezavimo bei chirurginės pagalbos.

Klinikoje dirba ilgalaikę gydymo patirtį turintys savo sričių specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias bei įgūdžius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Jūsų patogumui vietoje daromos dentalinės bei panoraminės rentgeno nuotraukos.

Daugiau informacijos apie klinikos teikiamas paslaugas rasite adresu www.prodentas.lt.

Svarbu: dantų ir dantenų ligos daro neigiamą poveikį visam mūsų organizmui, todėl rekomenduojame apsilankyti pas burnos higienistą ir odontologą ne rečiau kaip kartą per metus.

Kupono sąlygos:

  • Nuolaidų kuponas negalioja: danties atstatymui, priekinio danties plombavimui, estetiniam danties plombavimui, endodontiniam (danties kanalų) gydymui.
  • Nuolaidos nesumuojamos.
  • Nuolaida taikoma vieno vizito metu plombuojant du dantis/danties paviršius.
  • Kuponas galioja tik klinikoje, esančioje Jotvingių g. 13, Kaunas (Šilainiai).
  • Kuponas galioja registruojantis 9-18 val.
  • Visoms procedūroms būtina išankstinė registracija telefonu +370 37 377 778 arba +370 682 62 762.
  • Kuponas galioja 30 dienų nuo pirkimo dienos.