Imti.lt – kas tai?

Tai grupinių apsipirkimų portalas, suteikiantis galimybę gydytis pigiau. Esame viena iš internetinių parduotuvių, kurioje gydymo paslaugas ir prekes galite įsigyti su nuolaida. Mūsų tikslas padėti Jums sutaupyti, išlaikant aukštą paslaugų kokybę.

IMTI.LT Interneto Svetainei priklauso visos turtinės ir neturtinės teisės, susijusios su teikiamomis paslaugomis, įskaitant bet kokias intelektinės nuosavybės teises (nepriklausomai nuo to, užregistruotos šios teisės ar ne, taip pat nepriklausomai nuo jurisdikcijos, kurioje šios teisės atsiranda).

 

D.U.K

Kaip nusipirkti geidžiamą prekę ar paslaugą?

Pirkti labai paprasta, svarbiausia turėti pasirašius su savo banku el. bankininkystės sutartį.

Norint įsigyti prekę ar paslaugą, spauskite mygtuką „Į krepšelį“, pasirinkite prekių/paslaugų kiekį, banką ir sumokėkite sekdami el. sistemos nurodymais. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek laiko galioja kuponai!

Jei nepavyksta  įsigyti prekės ar paslaugos, susisiekite su mumis pagalbos telefonu +370686 99922 (nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-17:00)

Ką daryti, jei akcija neįvyksta?

Kitą dieną po akcijos pabaigos Mes Jums grąžinsime visą sumą, kurią sumokėjote. SVARBU. Pinigai pervedami į tą pačią sąskaitą, iš kurios Jūs sumokėjote už prekę ar paslaugą.

Nusipirkau kuponą. Kas toliau?

Gavus patvirtinimą apie apmokėjimą už įsigytą prekę/paslaugą, įsigytas kuponas bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą.

Kupone rasite kontaktinius duomenis, kuriais galite kreiptis norėdami pasinaudoti paslauga arba atsiimti prekes.

Ar nustatomas kupono galiojimo laikas?

Taip, įsigytas kuponas VISADA turi galiojimo laiką, todėl, kai įsigyjate kuponą, BŪTINAI atkreipkite dėmesį į akcijos sąlygose nurodomą kupono galiojimo laiką. Nepasinaudojus kuponu iki akcijos galiojimo pabaigos, pinigai nebus grąžinami.

Jeigu kupono galiojimo terminas turi būti pratęsiamas dėl paslaugų teikėjo kaltės (pvz. dėl didelio užimtumo nebuvo laiko suteikti paslaugą), kupono galiojimas pratęsiamas nemokamai.

SVARBU. Visada atidžiai susipažinkite su akcijos sąlygomis.

Ar, įsigijęs kuponą, galiu atsisakyti pasiūlymo?

Ne. Įsigiję kuponą, atsisakyti pasiūlymo nebegalėsite.

Noriu parašyti atsiliepimą

Mes nuolat siekiame pagerinti aptarnavimo bei parduodamų paslaugų kokybę, todėl mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Savo  nuomonę, pageidavimus bei pastebėjimus siųskite  mums el. paštu atsiliepimai@imti.lt  arba skambinkite telefonu +370686 99922 (nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-17:00).

Kam jums mano el. pašto adresas?

El. paštu bus siunčiama informacija apie Jūsų užsakymų ir mokėjimų būklę, atsiunčiami Jūsų įsigyti kuponai.

Esu paslaugų arba prekių tiekėjas. Kokiu būdu galėčiau pristatyti savo paslaugas arba prekes Imti.lt puslapio lankytojams?

Susisiekite su Imti.lt vadybininku:

El. paštu: vadyba@imti.lt

Telefonu: +370686 99922 (nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-17:00)